Будь-яке навіть найсучасніше і дороге обладнання не буде ефективно і якісно працювати без грамотної професійної установки і настройки. Опалювальні пристрої високої якості і класу, до яких відносять всю продукцію компанії Kermi, також не є виключенням з правил.

Непрофесіонал, що не володіє достатнім досвідом і вправністю, може як серйозно зіпсувати зовнішній вигляд, так і істотно знизити ефективність роботи даного обладнання. Як і будь-який продукт високих технологій, опалювальні радіатори німецького бренду Kermi вимагають уваги, наявності певних знань і навичок при своєму монтажі, налаштуванні і першому запуску.

Всім вищевказаним вимогам по кваліфікації і наявності відповідного досвіду володіють наші фахівці монтажники, які встановили та налаштували не один десяток одиниць подібного обладнання і зможуть врахувати всі ваші побажання і особливості місця установки для досягнення оптимального, що влаштовує замовника, результату.

Сертифіковані спеціалісти

Оригінальний сертифікат на право проведення монтажних робіт по обладнанню бренду Kermi, який має наша компанія, дає замовнику повну гарантію виробника на будь-яку марку продукції компанії. Також наша компанія здійснює повне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наш споживач проживає по всій території країни, тому ми готові забезпечити доставку будь-яких опалювальних пристроїв, представлених в нашому каталозі, в будь-яке місце на карті. Географія поставок вже налічує сотні населених пунктів, і вона постійно збільшується, завдяки появі нових клієнтів.

Вартість послуги доставки визначається відстанню, вибором компанії-перевізника, об’ємом поставки та іншими факторами.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.