Kermi – це відомий німецький бренд, що випускає широку лінійку радіаторів і душових кабін, яка заслужила визнання споживача по всій Європі. Виробництво, розташоване в Німеччині, відрізняє висока якість, надійність і неповторний зовнішній вигляд виробів.

Kermi – це національний дух, новаторство і унікальність стилю. Багаторічний досвід компанії дозволив створити і підтримувати в продукції впізнаваний німецький стиль і дух, новаторство і інновації в кожній дрібній деталі. Приголомшливі показники ефективності і економічності стали відмітними рисами торгової марки Kermi.

Наша компанія співпрацює з відомим німецьким брендом Kermi вже кілька років і цілком усвідомлює всю відповідальність за надання якісних послуг і товарів кінцевому споживачу.

Професіоналізм і відповідальність

Мало бути офіційним дилером торгової марки, необхідно знаходиться з виробником на «одній хвилі», усвідомлюючи, що собою являє продукція компанії і як її переваги донести до свідомості нашого споживача з максимальною ясністю.

Багаторічний досвід роботи наших фахівців в сфері монтажу та обслуговування опалювального обладнання дозволяє нам запропонувати всім шанувальникам торгової марки Kermi найвищий рівень сервісу, грамотні консультації та найвигідніші умови для плідної співпраці.

У нашому штаті існує окрема служба сервісного обслуговування, в якій працюють фахівці високої кваліфікації з достатнім досвідом роботи. Кожен з них є фахівцем високого класу, а всі разом вони складають бригаду, якій можна довіряти найскладніші і відповідальніші завдання.

Клієнт для нас завжди є пріоритетним, тому ми ставимося з усією ступінню відповідальності до будь-якого замовлення і завданням, забезпечуючи сервіс європейського рівня в установці, наладці та обслуговуванні техніки Kermi.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.