Якщо ви не готові купувати новий радіатор і вважаєте, що існуюче обладнання цілком справляється зі своїми функціями, ми готові допомогти Вам деякими порадами, що стосуються підвищення енергоефективності обладнання.

Правильне обслуговування та налаштування – ключові фактори, які безпосередньо впливають на віддачу теплової енергії в потрібному і необхідному обсязі і кількості. Основними вашими кроками в обслуговуванні радіаторів будуть:

  • Мийка зсередини.

Згодом всередині радіаторів може утворитися осад, що складається з частинок іржі і бруду. Оскільки він важчий за воду, то поступово опускається на дно радіатора, що перешкоджає проникненню гарячої води в цю область. В результаті ваша система опалення буде менш ефективною, так як вам потрібно буде нагріти воду до більш високого рівня, щоб досягти бажаної теплової потужності. Промивання радіаторів – простий спосіб вирішити цю проблему і переконатися, що вони працюють найкращим чином.

  • Видалення надлишків повітря.

Коли повітря потрапляє в вашу систему опалення, це призводить до появи «холодних зон», які роблять ваші радіатори неефективними. Видалити повітря з радіаторів дуже просто, і це може привести до миттєвого поліпшення роботи вашої системи опалення. Для цього буде потрібно тільки викрутка і ємність під стравлювальним клапаном системи, який зазвичай знаходиться у верхній частині.

  • Ізоляція труб.

Одна з проблем систем центрального опалення – це втрати тепла, які можуть статися ще до того, як вода досягне ваших радіаторів. Ізоляція труб там, де це можливо, це простий і економічний спосіб підтримувати вашу систему опалення в найкращому стані.

  • Використання термостатних систем.

Термостатичні клапани допомагають вашим радіаторів працювати більш ефективно за рахунок автоматичного регулювання температури. На відміну від звичайних клапанів, які необхідно регулювати вручну, такі клапани можуть визначати, коли температура в кімнаті занадто висока або низька, і відповідно регулювати потік води до радіатора.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.