Якось непомітно осінь змінила собою літо, і багато користувачів вже вимушено запустили теплові радіатори. Подібне обладнання, безумовно, відрізняється надійністю, якщо мова йде про продукцію відомих брендів, але рано чи пізно будь-який радіатор перестає працювати належним чином.

Як же дізнатися, що пора замінити свій старий радіатор? Причин, що вказують на цю необхідність, може бути кілька. Серед них:

  • Протікання.

Гаряча вода найкраще працює, коли вона дійсно знаходиться всередині герметичного радіатора. Тому, якщо ви бачите калюжі води або краплі, що стікають з радіатора, це перша ознака того, що з радіаторами щось не так. Витоки іноді виникають через погано закритий клапан радіатора, але також вони можуть бути викликані і корозією корпусу, яку практично неможливо виправити. Якщо ви зможете визначити джерело витоку, то зрозумієте, наскільки серйозною є проблема.

  • Холодний корпус.

Якщо ваш радіатор не виконує свою основну функцію, ймовірно, щось пішло «не так». Необхідно спробувати звичайні способи виправлення ситуації (видалення повітря, перевірка бойлера і термостатів), а також перевірити клапана. Якщо у вас старий радіатор, то тривалий простій або регулярне використання в минулому опалювальному сезоні можуть стати причиною вищевказаних проблем.

  • Іржа і шуми.

Багато людей дуже довго використовують старі радіатори за призначенням. Їх заміна зазвичай відбувається тільки тоді, коли щось йде не так. Але з роками вода, що протікає через радіатор, викликає 2 речі – корозію і іржу. Через іржу метал стане крихким і лущиться, в результаті чого вода буде протікати через систему з підвищеним шумом, пошкоджуючи радіатор ще сильніше.

Якщо ваші радіатори починають виходити з ладу, чому б не подумати про заміну їх якісними аналогами від відомих виробників? Компанія Kermi вважається одним зі світових лідерів з виробництва систем опалення та пропонує максимальну гарантію на радіатори всіх типів.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.