Компанія Kermi – це один з найвідоміших в світі брендів, що виробляє високотехнологічні радіатори і душові кабіни. Історія компанії починається в 1960-м, коли її засновником була створена фірма з виготовлення баків для палива.

Пізніше виробництво паливних баків було виведено в окрему філію компанії, і після переоснащення виробничих ліній під торговою маркою з 1975 року стали випускатися затребувані на ринку плоскопанельні радіатори і душові кабіни.

Вони відразу ж стали популярними серед багатьох споживачів не тільки в Німеччині, але в багатьох інших європейських країнах, завдяки своєму автентичному зовнішньому вигляду і ефективній роботі в будь-яких умовах експлуатації.

Сьогодні продукція під торговою маркою Kermi вважається еталоном для конкурентів. Це один з найбільш впізнаваних німецьких брендів не тільки в Європі, але і в світі, який відрізняється стилем, оригінальністю дизайну, оптимальністю робочих параметрів.

Надійний німецький бренд планомірно і чітко дотримується свого курсу розвитку і постійно радує своїх прихильників новими розробками і інноваціями.

Новаторство в кожній моделі

Інженери і технологи Kermi знаходяться в постійному пошуку найсміливіших технологій і матеріалів. Бренд ставить своїм завданням постійно перебувати в числі кращих компаній Європи, тому в його пріоритеті розвитку – побудова максимально ефективних і економічних систем по виробленню тепла і доставці його кінцевому споживачеві.

Компанія також пропонує всі необхідні аксесуари і обладнання для опалювальних і душових систем. Якість, надійність, планування, довговічність – це лише мала частина того, чим можна охарактеризувати діяльність компанії.

Бренд Kermi піклується про захист навколишнього середовища, використовуючи в своєму виробництві максимально екологічні чисті матеріали. Компанія прагне до того, щоб про неї говорили виключно з повагою і гордістю. Щоденне самовдосконалення кожен день – це девіз і кредо бренду, за який його вибирають покупці.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.