Які радіатори Кермі купити для свого будинку, квартири чи офісу? Питання досить важливе для кожного власника, адже від правильного вибору такого компонента системи опалення багато в чому залежатиме затишок і комфорт у конкретному приміщенні.

Вибираючи Kermi радіатори, слід розуміти кілька моментів. Насамперед ваше рішення залежить від типу приміщення: радіатор для ванної кімнати та батарея для спальні будуть відрізнятися як зовні, так і способом встановлення та робочими параметрами.

Головне завдання полягає в тому, щоб вибрати батареї Кермі, які максимально відповідатимуть вашим потребам – як з точки зору ефективності, так і з точки зору витрат на покупку та подальшу експлуатацію.

Основним аспектом при виборі радіатора Kermi є його адаптація до системи опалення в даній будівлі – пристрій повинен підходити до труб і бути сумісним з опалювальним котлом, що використовується. Потужність нагріву, з якою працює радіатор, також є важливою, тому що від неї залежить комфортний мікроклімат.

Види обігрівачів

Переглядаючи пропозиції різних магазинів, ви напевне помітили, що радіатори поділяються в залежності від кількох чинників:

  • матеріал, з якого вони виготовлені;
  • призначення;
  • тип подачі тепла;
  • зовнішній вигляд.

Що вибрати – алюмінієві, чавунні чи, можливо, сталеві радіатори? Поділ цих пристроїв за матеріалом, з якого вони виготовлені, може здатися не дуже важливим, але з іншого боку, має велике значення в контексті вибору правильного радіатора.

Наприклад, вибираючи радіатори опалення Кермі, необхідно стежити за тим, щоб їхня вага з водою не перевищувала опорної здатності стіни, на яку планується встановлення батарей. Що мається на увазі? Наприклад, чавунні радіатори, які мають досить велику вагу, для стін з гіпсокартону – це точно погана ідея.

Поділ радіаторів в залежності від вигляду

Зовнішній вигляд радіаторів також має велике значення в процесі вибору. Сьогодні можна вибирати з величезного асортименту моделі традиційної конструкції або підібрати для вашої оселі стильні та елегантні декоративні радіатори, здатні стати оригінальною прикрасою інтер’єру.

Ще один вид поділу в залежності від вигляду – тип і місце установки, відповідно до яких радіатори можуть бути традиційними горизонтальними чи вертикальними. Останні варіанти однозначно привертають увагу своїм зовнішнім виглядом – багато типових декоративних радіаторів є вертикальними моделями.

Як правильно вибрати радіатор? Переваги та недоліки цих пристроїв залежать головним чином від матеріалу, з якого вони виготовлені. Наприклад, алюмінієві радіатори дуже легкі та підходять практично для будь-якого типу стін. До того ж вони набагато дешевші за сталеві аналоги.

З іншого боку, сталеві радіатори Кермі набагато швидше досягають потрібної температури. Вони більш міцні та довговічні, а також витримують вищі показники тиску. Чавунні радіатори хоч і нагріваються дуже повільно, проте набагато довше зберігають свою температуру.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.