Іншими словами, повністю справний радіатор Kermi повинен працювати безшумно завжди, у будь-яких умовах, забезпечуючи однакову температуру поверхні у будь-якій своїй точці. Це основна ознака відсутності повітряних кишень, з якими слід боротися при перших ознаках виявлення.

Чому ж Кермі радіатори можуть «накопичувати» повітря? У чому причина цього явища? Насправді подібна проблема досить поширена, вона властива практично будь-якому радіатору, незалежно від виробника і вартості обладнання.

Повітряні кишені – у чому причина

Однією з основних причин утворення повітряних кишень є коливання тиску у системі. Це може мати дві причини:

  • неправильний підбір приладів для системи опалення (неправильна потужність), який значно впливає на підтримання відповідного тиску в системі;
  • низька якість окремих елементів системи (неякісні з’єднання, негерметичні муфти тощо).

Будь-які протікання із системи викликають значні перепади тиску, що призводить до всмоктування надлишкової кількості зовнішнього повітря.

Де шукати протікання батареї Кермі? Насамперед варто звернути увагу на розширювальний бак системи опалення. Варто пам’ятати, що ці елементи мають спеціальні клапани. Завдяки цьому ви можете легко перевірити, чи відповідає тиск у системі тому, що зазначено на паспортній табличці пристрою.

Ще одна причина появи повітряних кишень у Kermi радіаторі – неправильна конструкція усієї системи опалення. Занадто маленький розширювальний бак, який, до того ж встановлений не на своєму місці, призводить до появи надлишку повітря.

Помилки під час заповнення системи водою

Вода, що живить Kermi радіатори, також має відповідати певним критеріям. Чим вищий тиск, під яким подається в систему холодна вода, тим більша ймовірність потрапляння надлишків повітря.

Заповнюючи радіатори опалення Кермі водою, слідкуйте за тим, щоб тиск рідини, що протікає, був найменшим. Вся система має заповнюватися дуже повільно. При заповненні системи водою слід також не забувати продувати та провентилювати радіатор, колектор або інші елементи всієї установки. Щоб уникнути неприємного сюрпризу у холодні дні, варто регулярно перевіряти попередній тиск у системі опалення. Якщо його значення падає нижче за 1 бар, слід шукати витік – вода просто повинна кудись діватися з системи.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.