У вашому будинку чи квартирі маленька ванна кімната? Як правильно організувати свій інтер’єр, щоб користуватись усіма можливостями цього приміщення і ні в чому себе не обмежувати? Який Kermi радіатор краще встановити у невеликий за площею та обсягом простір?

Справді, однією з основних проблем практично всіх квартир та багатьох приватних будинків є маленька площа ванної кімнати. Навіть якщо ви будуєте будинок самостійно для себе, основну увагу більшість з нас зосереджує на кухні та вітальні.

Ми сприймаємо ванну як виключно утилітарне приміщення, виділяючи їй мінімум місця для розміщення необхідних елементів: раковини, унітазу, ванної або душової кабінки, пральної машини і так далі.

Проте, завдяки постійному розвитку та прогресу в наші дні неважко знайти інноваційні рішення для таких питань. Хороша внутрішня організація та продумане обладнання дозволяють не лише оптично збільшити наші приміщення, а й забезпечити справжній комфорт при користуванні.

Що впливає на організацію інтер’єру маленької ванної кімнати

Починаючи з оптичного збільшення нашої ванної кімнати, варто особливо зупинитися на її колірній гамі. Рекомендований колір – білий, який робить кімнату більшою і просторішою. Темні кольори лише частково можна використовувати як аксесуари в інтер’єрі. Вони обов’язково додадуть елегантності та стилю.

Крім того, важливо також правильно висвітлити ванну кімнату, яка, крім стельового світильника, також повинна бути присутня в зоні дзеркал або шаф. Аналізуючи інші важливі фактори, необхідно грамотно розмістити у приміщенні важливі елементи ванної кімнати, серед яких не можна забувати про радіатори опалення Кермі.

Компанія Кермі завжди приділяє особливу увагу потребам кожного свого покупця та клієнта, ставлячи їх на перше місце. Бренд намагається за будь-яких умов забезпечити необхідні комфортні умови при використанні своєї фірмової продукції.

Оригінальні Kermi радіатори відрізняють такі переваги, як:

  • сучасний дизайн;
  • різноманітність форм та розмірів;
  • можливість вибору різної теплової потужності;
  • простота підключення;
  • легкість догляду;
  • надійність та довговічність.

Радіатори Кермі, купити які ми пропонуємо, ідеально підходять для невеликих приміщень, чудово поєднуючись як із сучасними, так і з класичними приміщеннями.

Стандартні радіатори для ванних кімнат пропонуються у білому кольорі або хромованій обробці. Тим не менш, за невелику доплату ви завжди можете підібрати необхідний колір з широкої палітри RAL.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.