В даний час не існує проблеми з покупкою основного або додаткового елемента опалення для квартири, будинку чи офісу. Мабуть, основним завданням, яке доводиться вирішувати користувачеві, є правильний вибір радіатора опалення Кермі.

А який варіант батареї Кермі підійде для вашого приміщення? Це визначається рядом нюансів, серед яких:

  • площа та об’єм кімнати;
  • наявність вільного місця для встановлення;
  • стиль інтер’єру;
  • особливості кольорової гами приміщення;
  • особисті переваги власника тощо.

Найпоширенішим варіантом залишається настінний варіант Кермі радіатора, який встановлюється досить швидко і просто, при цьому не віднімає вільного простору навіть у невеликих кімнатах.

Варіанти виконання

Використання настінних обігрівачів має багато переваг: вони компактні, різноманітні за формою та виконанням, можуть мати достатню пропускну здатність, яку можна регулювати, використовуючи термостатичні вентилі. Таким чином, ними легко керувати, регулюючи тепло відповідно до поточних потреб.

Трубчастий радіатор незамінний у будь-якій ванній кімнаті. Це різні види «драбин» з мідних або сталевих труб. Для них використовуються різні види покриттів, наприклад, порошкове забарвлення, хром, сатин, латунь.

В результаті вони набувають декоративного характеру в кожній, навіть найменшій ванній кімнаті. Таким чином, Kermi радіатори не лише обігрівають, а й прикрашають наші ванні кімнати. Також ми можемо встановити їх у холах, підсобних та представницьких приміщеннях.

Якщо можливостей стандартного водяного радіатора вам не вистачає, можна встановити у ванній кімнаті додатковий електронагрівач. Взимку він допоможе підтримувати необхідний мікроклімат у приміщенні, а влітку на ньому можна буде швидко висушити рушники чи щось інше.

Також потрібно правильно вибирати місце для встановлення радіатора. Якщо у вашій ванні є вікно, бажано монтувати обладнання для опалення поруч із віконним отвором на стіні. Це мінімізує утворення потоків холодного повітря із вікна.

Який радіатор Kermi обрати?

Тут нам потрібно поєднати дві речі: функціональність та дизайн, які ми всі так цінуємо у наші дні. Сучасні декоративні радіатори для будинку відрізняються різними робочими параметрами та особливостями конструкції.

Декоративні радіатори Kermi Україна для приміщень використовуються не тільки як функціональний елемент, але також як частина інтер’єру. З цієї причини при виборі не забуваємо про їхнє основне завдання – теплове опалення, а також звертаємо увагу на форму, конструкцію та покриття радіатора.

Залишилися питання? Телефонуйте!
Або надішліть номер i ми передзвонимо.